Uśmiech w pracy działa! 

Własne doświadczenia skłoniły mnie do tego, aby trwać przy tej metodzie i jak najszerzej propagować ją, jako bardzo szybką ścieżkę pozytywnych zmian.

W tej metodzie najważnejsza jest, chyba jak w każdym działaniu – własna decyzja. Metoda pomaga wielu ludziom, mimo, że początkowo wygląda dziwnie, bo jesteśmy przyzwyczajeni, że śmiać możemy się tylko w wyniku żartu czy komedii, to z drugiej strony przypominam, że śmiejemy się, gdy ktoś się potknie, co na pewno żartem nie jest 🙂

Są osoby, które mówią, że nie potrafią się śmiać bez powodu. Zgadzam się: jest trudno, nie zgadzam się, że brak powodu. Czy własne zdrowie, samopoczucie, zmniejszenie reakcji na stres to mało powodów?

Nazywam się 
Karin Lesiak. 
Jestem trenerką Jogi Śmiechu i twórczynią metody Uśmiech w pracy.

Jestem tu, aby z radością podzielić się z Tobą i Twoją Firmą tym, co mam najlepszego – Śmiechem! 

To właśnie Joga Śmiechu sprawiła, że  po wielu latach smutku, przygnębienia, poczucia straty, frustracji, żalu, poczułam radość, spokój, energię, chęć do działania. Poczułam sens życia, mój uśmiech stał się naturalny i spontaniczny, wzmocniłam bardzo swoje poczucie humoru.

Zaczęłam żartować. Jednocześnie nabrałam pewności siebie, odwagi, rozmowa z obcymi osobami stała się dużo mniej stresująca, co przy prowadzeniu własnego biznesu i częstych rozmów z klientami było wielką ulgą i pomocą. Dużo mniej stresujące stało się również występowanie publiczne, nawet z mikrofonem.

Lekkość, którą zyskałam dzięki Jodze Śmiechu pomaga mi teraz również podczas wywiadów radiowych i telewizyjnych. Występowanie na scenie i opowiadanie o jodze śmiechu i prowadzenie sesji nawet przed 1500 osobami napędzane jest adrenaliną, co niezwykle przydaje się na początku występu, i nowo uzyskaną dużą pewnością siebie i wiarą w pozytywne działanie metody.

Moje doświadczenie: 

2013 – ukończenie Laughter Yoga International University i Certyfikat Trenera Jogi Śmiechu

2020 – ukończenie Laughter Yoga International University i Certyfikat Nauczyciela Jogi Śmiechu

Wybrane doświadczenie

Miałam przyjemność prezentować swoją metodę tutaj:

Mini sesje jogi śmiechu podczas spotkań networkingowych dla uczestników.
Potrzeba: integracja, wsparcie pokonania barier przed wystąpieniami publicznymi.

Potrzeba: promowanie metody jogi śmiechu w Polsce w formie ćwiczeń praktycznych podczas konferencji po wystąpieniu twórcy metody dr Madana Katarii.

Warsztat teoretyczno-praktyczny to już tradycja tego festiwalu. Uczestnicy z roku na rok potwierdzają skuteczność wprowadzanej wibracji radości i chętnie w nich biorą udział.

Ice breaker dla uczestników podczas międzynarodowej konferencji
Potrzeba: integracja uczestników oraz zaprezentowanie narzędzia zwiększającego poczucie szczęścia w pracy w wersji praktycznej.

Ice breaker dla publiczności na początku wydarzenia.
Czas trwania wystąpienia: 15 minut. Warsztat integracyjny: 30 minut. 
Wzrost radosnego nastroju, wyższy poziom zainteresowania, wzrost energii.

 

Ice breaker dla publiczności na początku wydarzenia

Czas trwania wystąpienia 15 minut. Warsztat integracyjny: 30 minut. Wzrost radosnego nastroju i energii, większe zainteresowanie uczestników kolejnymi wystąpieniami.

Ice breaker przed szkoleniem z elementami coachingu grupowego dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw w Urzędzie Dzielnicy Targówek
Potrzeba: pokonanie pierwszego onieśmielenia, zapoznanie się uczestników.

Warsztat dla uczestników konferencji i targów. 
Klient potrzebował zintegrować uczestników konferencji oraz wystawców. Po godzinnej sesji jogi śmiechu relacje między uczestnikami były na wyższym i bardziej radosnym poziomie. Efekt dodatkowy, który został zauważony przez wystawców po zajęciach, to zwiększona sprzedaż i zwiększona ilość podpisanych umów na stałe dostawy. Uśmiech sprzedaje 🙂

Cykl spotkań dla podopiecznych Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich – potrzebujących kontaktu z innymi ludźmi w radosnej atmosferze
Potrzeba: przeciwdziałanie osamotnieniu i depresji osób starszych.

 

(Visited 418 times, 1 visits today)